Konferans Hakkında – MOBİSAD – IMEX

Konferans Hakkında

Bir fuar olmanın çok ötesinde, eş zamanlı konferans ile sektörü 360º kapsayan bir etkinlik olacak

MOBİSAD-IMEX Fuarı sadece firmaların ürünlerini sergileyecek bir etkinlik olmayacak. Fuar alanlarında yer alacak olan birçok salonda, fuar ile eşzamanlı olarak,

  • Konferans, Oturumlar, Paneller
  • Çözüm gösterileri, ürün sunumları, en iyi uygulamalar sunumları
  • Çalıştaylar
  • Gösteriler, eğlenceli etkinlikler, kariyer planlama etkinlikleri de yer alacak.


Konferans, oturumlar;
MOBİSAD-IMEX Fuarı kapsamındaki konferansta 3 gün devam eden oturumlar gerçekleşecektir. Alanlarında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı, En önemli ve en güncel konuların konuşulduğu, Farklı bakış açılarıyla engin bilgi ve deneyimlerini paylaşıldığı, Birbirinden değerli konuşmacı ve dinleyicileri ile gerçekleşecek olan Konferans sektörü ileriye taşıyacak özellikte olacaktır.

Paneller;
Konferans kapsamında gerçekleşecek olan panellerde sektörde söz sahibi isimler, kurum temsilcileri, akademisyenler biraraya gelerek sektör ile ilgili güncel durumu paylaşacaklardır. Tüm paneller dinleyiciler ile konuşmacılar arasında soru-cevap ve bilgi akışı şeklinde gerçekleşecektir.

Çözüm gösterileri, ürün sunumları, en iyi uygulamalar sunumları;
MOBİSAD-IMEX Fuarı alanında farklı alanlarda yer alan bölümlerde firmaların çözüm gösterileri, ürün sunumları, en iyi uygulamalar (Best Practises) etkinlikleri de yer alacaktır.

Çalıştaylar;
Sektörün durumunun tespit edildiği, mevcut durumun iyileştirilmesi için neler yapılması gerektiğinin tartışıldığı, ilgili kamu kurumlarına iletilmek istenen tüm bilgiler çalıştaylarda ele alınacak, çalıştayların sonuçları sektörün gelişmesi adına gerekli her kesime ulaştırılacaktır.

Gösteriler, eğlenceli etkinlikler, kariyer buluşmaları
Tam bir teknoloji gösterisi olarak gerçekleşecek olan MOBİSAD-IMEX Fuarı’nın olmazsa olmazlarının başında gösteriler, eğlenceli etkinlikler, yarışmalar, ödüller, hediye paylaşımları da yer alacaktır. Fuar kapsamında yer alan özel bir alanda firmaların eleman ilanları ile birlikte, CV’ler yer alacak ve işveren-çalışan buluşmalarının gerçekleşeceği kariyer buluşmaları da gerçekleşecektir.